Kurumunuz için en iyi yazılım çözümleri

Uzman ekibimiz ile şirketinizin ihtiyacı olan en iyi yazılım çözümlerine sahip olabilirsiniz.

Corm

HİZMETLERİMİZ

CORM olarak şirketlere hem yazılım ürünlerimizle hizmet veriyor hem de teknoloji ve bilişim alanındaki sorun ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sağlıyoruz. Mevcut paket ve SaaS ürünlerimiz dışında şirketlerin dijital dönüşüm ve bilişim altyapı geliştirme süreçlerini zahmetsiz bir şekilde yapmalarını sağlıyoruz.

Danışmanlık

DANIŞMANLIK

 Şirketinize yazılım ve teknoloji süreçlerinin yönetilmesi için deneyimli kadromuz ile size birçok konuda kolaylık ve hız sağlayabiliriz.

Özel Yazılım

ÖZEL YAZILIMLAR

 Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda sizin için en uygun teknolojiler ile yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Proje Yönetimi

PROJE YÖNETİMİ

 Şirketinizin ihtiyacı olan teknoloji geliştirme projelerinizin yönetimini sağlıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

TRACKCORM TRACKCORM

Şirketinizin veya akademinizin ekstra bir cihaz maliyetine gerek kalmadan giriş ve çıkışlarının takibini yapabileceğiniz uygulamasıdır.

TEACHCORM TEACHCORM

Kurum içi eğitim ya da akademiniz için kullanabileceğiniz, çok kapsamlı sürekli eğitim uygulamasıdır.

TOUCHCORM TOUCHCORM

Şirket içi iletişiminizi maksimum seviyey çıkarıp,çalışanlarınıla çok yönlü etkileşim kurmanızı sağlayacak uygulamadır.

EDUCORM EDUCORM

Eğitim kurumunuzun öğrenci veli iletişimini kurabileceğiniz, ders içeriklerini yükleyip öğrencilerinizle paylaşabileceğiniz online eğitim uygulamasıdır.

KOBİCORM KOBİCORM

Şirketinizin fatura takibini yapabileceğiniz, ürünlerinizi yükleyebileceğiniz pratik kobi uygulamasıdır.

AR-GE

2014 yılından itibaren Teknoparklarda faaliyetlerini yürüten firmamız birçok AR-GE ürününe yatırım yapıp, Teknopark bünyesinde ürünlerimizi başarıyla tamamladık. Şirket olarak öncelikli hedefimiz, her zaman AR-GE ve İnovasyon gerektiren ürünler geliştirmektir. Bu amaçlar doğrultusunda geliştirdiğimiz AR-GE ürünlerimizden bazıları şunlardır:

  • CORMOS - Bulut tabanlı yazılım geliştirme platformu

    CORMOS, web tarayıcıları üzerinden herhangi bir araç gerektirmeden uygulama geliştirme, veri saklama imkanı sağlayan bir platformdur. Bulut bilişim kavramının henüz çok yeni olduğu günlerde, şirket olarak bu alanda ürün geliştirmeye karar verdik. Projemizi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'a sunduk ve kabul edildik. İki yıl süren bir çalışma neticesinde ürünümüzü tamamladık. Şu anda şirket olarak geliştirdiğimiz ERP,CRM vb ürünleri bu platform üzerinden geliştirdik. Tamamen şirketimiz bünyesinde geliştirilen yazılım kütüphaneleri ile zenginleştirilen platform, yazılım geliştirmeyi hem kolaylaştırmayı hem de hızlandırmayı başarmıştır.

  • WEBPOS, CORMOS platformu üzerinde geliştiridiğimiz, web üzerinden çalışan satış uygulamasıdır. Mevcut yazarkasaların yerini alacak şekilde hedeflediğimiz WEBPOS; maliyet, kullanım kolaylığı, promosyon, crm gibi gelişmiş özellikleri ile müşterilerimizin severek kullanıdğı uygulamalarımızdan olmayı başarmıştır. ÖKC destekli cihazlar ve e-Fatura entegrasyonlarıyla güncel mevzuatlara uygun bir şekilde geliştirilmiştir.

  • Stok Tedarik Simülasyonu, satıcı ile tedarikçi arasındaki satın alma sürecini yapay zeka kullanarak, otomatize etmeyi hedeflediğimiz AR-GE projemizdir. Birçok ERP uygulamasında satın alma uzmanları tarafından yapılan süreci, yapay zeka ile hem minimum hatayla, hem de minimum maliyetle yapacak olan projemiz, halihazırda geliştirmeye devam ettiğimiz Teknopark projemizdir. Yakında müşterilerimizin kullanımına sunacağımız projemiz, pek çok yenilik ve inovasyon içermektedir.

Arge

Hakkımızda

HİKAYEMİZ

Corm, web teknolojileri üzerine odaklanmış 2012 yılında faaliyete başlayan AR-GE ve inovasyona dayalı kurumsal uygulamalar geliştiren bir teknoloji şirketidir. İlk kurulduğu günden bu yana AR-GE ve inovasyon odaklı çalışma prensibini benimsemiş ve bu anlayışı şirket sistematiği haline getirmeyi başarmıştır.

AMACIMIZ

Her büyüklükteki şirketler için son derece esnek ve kişiselleştirebilir web, mobil ve cloud computing tabanlı uçtan uça, kesintisiz çözümler sunmaktadır. Corm, ürünlerinin tamamı web teknolojilerinin çalışma prensibi ve esnek Corm altyapısı sayesinde platform (işletim sistemi ve cihaz) bağımsızdır.

YÖNETİMİMİZ

Corm, geliştirdiği ürünlerinde uygulamalarınızı tek bir çatı altında toplayabilme ve böylelikle daha yönetilebilir ve ölçeklenebilir bir çalışma ortamında işlerinizi sürdürebilmenize olanak sağlar.AR-GE ve İnovasyon odaklı bir teknoloji şirketi olması gereği Corm, ürünlerinin tamamında kendi geliştirdiği altyapıyı ve teknolojileri kullanmaktadır. Corm ürünlerinin tamamı bir ekosisteme dahildir ve gücünü kendi altyapısından almaktadır.

KARİYER

CORM, size hem iş imkanı sunar, hem de geliştirdiği ve takip ettiği teknolojiler ile sürekli güncel kalmanızı sağlar. Hazır yazılım altyapılarını kullanmaktan çok, kendi altyapılarını geliştirmeyi benimseyerek AR-GE faaliyetlerine önem verip, sürekli inovatif düşünmeye sevkeder.

İLETİŞİM

Aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek bizimle her türlü konuda(istek, talep, şikayet vs) iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bizi Arayın:

0850 308 92 80

Whatsapp Destek Hattı:

0850 308 92 80

Adres :

Dijitalpark Teknokent Çekmeköy Yerleşkesi Çekmeköy/İSTANBUL