Hakkımızda

Hikayemiz

Corm, web teknolojileri üzerine odaklanmış 2012 yılında faaliyete başlayan Ar-ge ve İnovasyona dayalı kurumsal uygulamalar geliştiren bir teknoloji şirketidir. İlk kurulduğu günden bu yana Ar-ge ve İnovasyon odaklı çalışma prensibini benimsemiş ve bu anlayışı şirket sistematiği haline getirmeyi başarmıştır.

Amacımız

Orta ve büyük ölçekli şirketler için son derece esnek ve kişiselleştirebilir web, mobil ve cloud computing tabanlı uçtan uça, kesintisiz çözümler sunmaktadır. Corm, ürünlerinin tamamı web teknolojilerinin çalışma prensibi ve esnek Corm altyapısı sayesinde platform (işletim sistemi ve cihaz) bağımsızdır.

Yöntemimiz

Corm, geliştirdiği ürünlerinde uygulamalarınızı tek bir çatı altında toplayabilmeve böylelikle daha yönetilebilir ve ölçeklenebilir bir çalışma ortamında işlerinizi sürdürebilmenize olanak sağlar.Ar-ge ve İnovasyon odaklı bir teknoloji şirketi olması gereği Corm, ürünlerinin tamamında kendi geliştirdiği altyapıyı ve teknolojileri kullanmaktadır. Corm ürünlerinin tamamı bir ekosisteme dahildir ve gücünü kendi altyapısından almaktadır.

Bilişim Danışmanlığı

ERP90%
Kurumsal Destek96%
Danışmanlık90%
Teknik Çözüm ve Öneriler98%

Teknik Yetkinlik

CormJs100%
JavaScript 90%
Web Services85%
SQl Server90%